טורנדו מזגנים

כאן תוכל לקבל תשובה על כל שאלה לגבי תיקון מזגנים, חלפים למזגן, טכנאי מזגנים באיזור מגוריך.

מזגן טורנדו לא מגיב לשלט

מזגן טורנדו לא מגיב לשלט

שלום, שמי ירון מתל אביב. ברשותי מזגן עילי 3.5 כ"ס בן 9 שנים של חברת טורנדו מזגנים המותקן בסלון. לאחרונה כאשר אני מפעיל את המזגן ע"י השלט, המזגן לא מגיב לשלט, החלפתי סוללות אך ללא הועיל, האם השלט תקול או שישנה בעיה במזגן? איך אוכל לדעת מה מבין שתי האפשרויות נכונות לבעיה במזגן? בעקבות התקלה במזגן אני מדליק ומכבה את המזגן ע"י הוצאת תקע החשמל מהשקע, האם זה תקין? האם עליי לפנות לשרות טכנאי מזגנים טורנדו?

שלום ירון, מפנייתך לא ניתן להסיק בוודאות, מהי התקלה של המזגן. ראשית, במקרה של מזגן טורנדו לא מגיב לשלט, אני מציע לך למצוא שלט של חברת טורנדו או אף שלט תואם אחר ממכרייך או אולי משכן קרוב, על מנת לשלול את האפשרות של תקלה במזגן. במידה ושלט אחר, של חברת טורנדו מזגנים, יפעיל את המזגן באופן תקין, הרי שהבעיה נפתרה ותוכל לרכוש שלט חדש של מזגן טורנדו.

במידה ושלט אחר תקין לא ידליק את המזגן, הרי שהתקלה הינה בעינית של המזגן, הקולטת את תשדורת השלט או לחילופין בכרטיס האלקטרוני, המכונה המוח של המזגן. .

במקרה זה אני ממליץ לך לפנות לשרות טכנאי מזגנים טורנדו, על מנת שזה יאתר את הבעיה ויתקן את המזגן לשביעות רצונך.

באשר לשאלתך כיבוי / הדלקה  של מזגן טורנדו, ע"י הוצאת התקע, עלולה לפגוע בפעילותו התקינה של המדחס ואף לגרום לכך שהוא יישרף, מנע מעצמך הוצאות מיותרות ופנה עוד היום לשרות טכנאי מזגנים טורנדו. אשמח לעמוד לשרותך בכל עת!