חלפים מזגן אלקו

תיקון מזגנים באיזור המרכז מתמקדים בתל אביב, רמת גן, גבעתיים ופתח תקווה.

מזגנים הפכו להיות למכשיר בלתי נפרד מחיינו ותקלה במזגן יכולה להפוך לעוגמת נפש ופגיעה קשה באיכות חיים בעידן ההתחממות הגלובלית.

כיום אין מקום ציבורי ופרטי ללא מיזוג המאפשר את הורדת הלחות הגבוהה, שהיא הגורם העיקרי בתחושת החום הכבד בגופינו, מזגנים בקניונים בחנויות, מזגנים במשרדים ואיך אפשר ללא מזגן בביתינו. לכן אנו בכולבו למזגן משקיעים מאמצים רבים כדי להגיע במהירות האפשרית לבית או לעסק על מנת לקצר ככל האפשר ולהקל על עוגמת הנפש הנגרמת עקב תקלה הקיימת במזגן שברשותך.

תיקון מזגנים לא תמיד פשוט ולכן כל מידע שניתן למסור למוקד השירות יהיה לעזר לטכנאי ויעזור להערכות מוקדמת, לקיצור זמן התיקון, כמו מיקום חלקו החיצוני של המזגן במידה והוא ממוקם בעלית גג בניין, יש להכין מפתח לעלית הגג או להודיע על הצורך בסולם גבוהה. כמו כן עדכן את מוקד השירות לגבי גודל המזגן (כוחות סוס), עדכן לגבי סוג המזגן (מזגן מיני מרכזי, מזגן עילי, מזגן ריצפתי) וכן עדכן לגבי תוצרת המזגן:מזגן אלקטרה, אלקו, תדיראן, אמקור וכו.

ככול שהמידע יהיה מדויק יותר כך רב הסיכוי שהתיקון יבוצע במהירות וביעילות טובה.

גם המלצות לחניון קרוב או חניה פרטית תתקבל בברכה, בעת מתן כתובת המגורים ציין מקום נוח למיקום רכב השירות ואת הרחוב שממנו יש גישה טובה לכניסת הבית או המשרד. יש להמתין לטכנאי בשעות שנקבעו לביקור ולהודיע למוקד על כול שינוי מתבקש, טכנאי מזגנים עומדים בלוחות זמנים צפופה וכול עיכוב שלא לצורך פוגעת בלקוחות אחרים הממתינים בקוצר רוח בלתי נסבל לביקור המיוחל.

תיקון מזגנים בכולבו למזגן נעשית על ידי טכנאים מנוסים. אם נתקלת בשירות לקוי, מאיזו שהיא סיבה, אנו נטפל בה במלוא חומרת הדין על מנת שלא תישנה בעתיד. לשם כך אנו מעמידים לרשותך מוקד שירות לקוחות לטיפול שאינו בסטנדרט, שהוא יותר ממצויין. נודה לכם על כל הערה או פירגון על מערך השירות בחברתינו. אנו עוסקים בשיפור מתמיד של המערך ונודה לכם אם תקחו חלק בעזרה לשיפור השירות.

 

חלפים למזגנים | הכל בו למזגן